Biesiada piwna to wyjątkowy event firmowy.

Swobodna atmosfera i forma imprezy daje wiele możliwości na poprawę relacji pracowniczych. Biesiady piwne stylizowane na bazie produktów firmowych z piwnymi elementami, połączone z rzemieślniczymi/regionalnymi/prawdziwymi piwami wraz z częścią dydatktyczną o produkcji za kulisami browaru, wnoszą nie tylko nowe doznania smakowe, ale i dydaktyczne.

Do piwa oczywiście nie może zabraknąć piwnego bufetu z golonką, żeberkami czy paćkapustą!

Na miejscu można zobaczyć jak pachną i smakują różne słody, jak długo piwo leżakuje, jaka jest różnica między rożnego typu chmielami i finalnie dlaczego browar się wyróżnia i co czyni go lepszym.

Wszystko to połączone z stylizowanymi piwnymi atrakcjami i rozrywką.

Trafobeer2017

Biesiada piwna dla producenta transformatorów. Impreza miała miejsce na hali produkcyjnej przy współpracy lokalnego browaru z Wąsosza, który zrealizował wykład na temat piwowarstwa i dał możliwość zobaczenia jak wyglądają składniki z zaplecza browaru.

Poza dydaktyczną częścią oczywiście nie zabrakło złotego trunku oraz atrakcji - byk Rodeo.

Realizacja która pozostawiła mnóstwo dobrych emocji nie tylko kadrze, która w niej uczestniczyła ale i naszemu cateringowi.

Piwo podane w dedykowanych szklanych kuflach z logiem imprezy, menaże z dekoracjami z butelek piwa służyły jako świeczniki, cooler do butelek piwa wykonany z formy do cewek, nalewak do piwa z akcentami miedzi, projekt logo na potrzeby imprezy na bazie logo firmowego, projekcja 6 metrowego logo imprezy na ścianie hali.

TrafoBeer2018

Kolejna edycja biesiady piwnej dla producenta transformatorów.

Tym razem dzięki współpracy z halą produkcyjną udalo się stworzyć menaże z miedzianych elementów do nawijania transformatorów, które były połączone z miejscem na świeczkę i wazonik wykonany z butelki piwa.

Na tej edycji gościliśmy Książęcy Browar Nysa.

Bufet z jesiennymi akcentami - przebarwione drzewa do ożywienia surowej hali, carving w podświetlonej dyni z logo i elewacją firmy, dwumetrowym kasetonem z wycietym i podświetlonym logo firmy.

Oświetlenie imprezy zrobione z 80 butelek piwa wiszących nad stołami gości.

Piwo podane w dedykowanych szklanych kuflach z logiem imprezy

Część rozrywkowa oczywiście związana z piwem, a jak inaczej. Wpinaczka po skrzynkach piwa, wyścigi na kratach piwa, składanie elementów transformatora w alkogoglach i wiele innych atrakcji. Dzięki miernikom natężenia dzwięku udało się rozstrzygać spory w konkursach :)